Pragnę potwierdzić, że Mota-Engil Central Europe korzysta obecnie z usług AA Euro Recruitment Poland Sp. z.o.o.
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. to agencja rekrutacyjna, która na bieżąco zaopatruje nas w wykwalifikowanych pracowników do bieżących projektów. Będziemy korzystać z usług AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. we wszystkich naszych przyszłych projektach.
Okazało się, że firma AA Euro Recruitment Poland jest bardzo profesjonalna i terminowo realizuje nasze wymagania.

Bez wahania polecamy firmę AA Euro Recruitment Poland Sp. z.o.o.

Firma Mota-Engil Central Europe

Firma HEILIT + WOERNER Sp. z o. o. Spółka koncernu STRABAG zaświadcza, że AA Euro Recruitment Poland Sp. z o. o. adres siedziby ul. Zdrojowa 49, 87-720 Ciechocinek świadczyła usługi wynajmu pracowników na potrzeby Budowy Autostrady A-4 odcinek Tarnów Dębica w okresie od 06.2013 do 08.2014. Usługi związane były z wynajmem kilkunastu wykwalifikowanych operatorów sprzętu ciężkiego m. in walcy, koparek, ładowarek i spycharek.
Firma dała się poznać jako solidna, rzetelna i odpowiedzialna. Posiada znaczną ilość doświadczonych i zdyscyplinowanych pracowników.

Polecamy powyższą firmę jako gwaranta dobrych i niezawodnych usług.

Zastępca Dyrektora Kontraktu firma HEILIT + WOERNER Sp. z o. o. Spółka koncernu STRABAG

Zaświadczam, że firma AA Euro Recruitment Poland Sp. z o. o. świadczy dla naszej firmy Berger Bau Polska Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu usługi wynajmu pracowników ogólnobudowlanych, cieśli, zbrojarzy i operatorów maszyn na projektach budowlanych na terenie Polski.
Współpraca z AA Euro Recruitment Poland przebiega bez zastrzeżeń, jesteśmy zadowoleni ze świadczonych przez firmę usług i możemy polecić ją jako partnera do współpracy innym Pracodawcom.

Członek Zarządu Berger Bau Polska Sp. z o. o

Zaświadczamy, iż współpracowaliśmy z firmą AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. w zakresie leasingu pracowniczego w oddziałach naszej spółki.
Na podstawie dotychczasowych doświadczeń z przekonaniem możemy potwierdzić dobrą organizację, rzetelność w wykonywanych zleceniach oraz skuteczność procesów rekrutacyjnych. AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. wyróżnia się indywidualnym podejściem do potrzeb klienta, a także szybkim czasem realizacji zlecenia.
Polecam korzystanie z usług świadczonych przez AA Euro Recruitment, dla tych którzy cenią sobie elastyczność, solidność, a przede wszystkim profesjonalizm.

Specjalista ds. kadr (dystrybutor alkoholi)

Pragnę wyrazić pozytywną opinię na temat współpracy z firmą AA Euro Recruitment. Pani Monika Jóźwiak cały proces rekrutacyjny prowadziła z należytą starannością i profesjonalizmem. Zaangażowanie, sumienność i elastyczność – takimi cechami dała się poznać Pani Monika. W każdej chwili mogłem liczyć na pomoc oraz na bieżąco byłem informowany o kolejnych etapach. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i z przekonaniem mogę polecać firmę AA Euro Recruitment.

Dawid Prokopowicz

Firma BMTI, spółka koncernu Strabag zaświadcza, że AA Euro Recruitment Poland Sp.z o.o świadczy usługi wynajmu pracowników
fizycznych na potrzeby przygotowywania kontenerów na nowe projekty budowlane.
Współpraca z wyżej wymienioną firmą przebiega bez zastrzeżeń. Firma AA Euro Recruitment Poland jest solidna i odpowiedzialna dlatego mogę ją
polecić innym jako niezawodnego partnera do współpracy .

BMTI, spółka koncernu Strabag

Zaświadczam, że Agencja Rekrutacyjna AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. świadczyła dla naszego Zakładu Produkcji Opakowań w Skarbimierzu usługi wynajmu tymczasowych pracowników produkcyjnych. Współpraca z wyżej wymienioną firmą przebiegała bez zastrzeżeń i byliśmy zadowoleni ze świadczonych przez nią usług. Mogę ją polecić jako partnera do współpracy innym pracodawcom.

Członek Zarządu Unitedpackaging

W imieniu firmy Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe pragnę wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą AA Euro Recruitment Group z siedzibą w Toruniu w zakresie rekrutacji pracowników na stanowiska doradców handlowych.

W dotychczasowej współpracy firma AA Euro Recruitment Group wykazała się zaangażowaniem, otwartością i przede wszystkim skutecznością w realizacji zawartej umowy. Dobry kontakt i fachowość pracowników tylko wzmacniają naszą ocenę względem firmy.
Doceniając solidną postawę firmy AA Euro Recruitment Group z przyjemnością rekomenduję ją jako rzetelnego partnera.

Prezes Zarządu firmy Horus

Agencja zatrudnienia AA EURO RECRUITMENT POLAND Sp. z o.o.  zarejestrowana w polskim rejestrze agencji pod numerem 6611 świadczyła
usługi w zakresie wynajmu pracowników sektora budowlanego: operatorzy sprzętu, pracownicy fizyczni, cieśle, zbrojarze, kierowcy ciężarówek, monterzy, spawacze, geodeci, inżynierowie drogowi i mostowi i wynajmu pracowników do sektora administracyjnego: pracownicy biurowi do spraw rozliczeń, do archiwizacji, sekretarki. Współpraca z Agencją AA Euro Recruitment Poland przebiegała zgodnie z oczekiwaniami pracodawcy ( obniżeniem kosztów zatrudnienia pracowników), byliśmy zadowoleni ze świadczonych usług – konkurencyjne ceny i wykwalifikowany personel dostosowany do potrzeb firmy. Wykazywali pełną odpowiedzialność za powierzony personel, zawsze dyspozycyjni co przekładało się na szybkość realizacji zamówień. Z całą pewnością jest to firma godna polecenia dla innych pracodawców mających zaopatrzenie w tego rodzaju usługi.

Dyrektor Regionalny SRB siskroadbridge

Pragnę wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą AA Euro Recruitment Group z siedzibą w Toruniu w zakresie rekrutacji na stanowiska administracyjne średniego szczebla.
Uważam, że firma AA Euro Recruitment Group to jedna z niewielu firm cechująca się dużym wieloletnim doświadczeniem, niezwykłą elastycznością wobec klienta, indywidulnym podejściem oraz najwyższą jakością świadczonych usług.

Zastępca Dyrektora HR (Firma produkcyjna) - MRICS