Specjalista ds. rekrutacji

AA Euro Group jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka, finanse oraz IT. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rumunii i Chorwacji.

Obecnie do naszego biura w Toruniu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie całościowych procesów rekrutacyjnych (redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, rozmowy kwalifikacyjne, sporządzanie dokumentacji kadrowej)
  • poszukiwanie skutecznych kanałów dotarcia do kandydatów
  • współpraca z instytucjami związanymi z rynkiem pracy jak: Urzędy Pracy, Biura karier itp.
  • administrowanie bazą aplikacji i jej aktualizowanie
  • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z kandydatami.

Wymagania:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność wykorzystywania różnych metod i źródeł bezpośredniego dotarcia do kandydatów,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętności pracy samodzielnej i w zespole,
  • elastyczny czas pracy, tryb wielozadaniowy pod presją czasu,
  • dokładność w sporządzanej dokumentacji
  • terminowość realizacji zadań
  • dobra znajomość obsługi komputera: pakiet MS Office, surfowanie po internecie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stałą pracę
  • szkolenie z zakresu wewnętrznych procedur firmy
  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop.
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, posiadanej wiedzy i umiejętności
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

W przypadku szczegółowych pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 795 516 434

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z kandydatami spełniającymi wymogi postawione w ogłoszeniu.