Specjalista ds. rekrutacji obcokrajowców

Obecnie AA Euro Recruitment Poland poszukuje do swoich biur w Bydgoszczy i Łodzi osób na stanowisko Specjalista ds. rekrutacji cudzoziemców. Jeśli legalizacja pracy cudzoziemców nie jest Ci obca, lubisz pracę z ludźmi i chcesz szlifować znajomość języków obcych, zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i aplikuj już dzisiaj.

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI CUDZOZIEMCÓW

OPIS STANOWISKA:

  • realizacja zamówień od Klientów
  • wyszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów
  • dbanie o terminowość procesów legalizacyjnych
  • obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników
  • raportowanie do Klienta i Przełożonego

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w legalizacji zatrudniania cudzoziemców – warunek konieczny
  • znajomość przepisów prawa w zakresie zatrudniania cudzoziemców i prawa pracy
  • znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego – warunek konieczny
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub polskiego
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie przez kandydata sieci kontaktów w Europie Wschodniej w zakresie rekrutacji pracowników (cudzoziemców)
  • umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office szczególnie Excel

OFERUJEMY:

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • miłą atmosferę pracy w zgranym, sympatycznym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji kandydata
  • jasny system premiowy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • praca od poniedziałku do piątku

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij swoje CV pod adres mnienartowicz@aaeuro.com