Specjalista ds. kadr i płac

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w outsourcingu z zakresu rachunkowości, kadr i płac, szukamy utalentowanych kandydatów do pracy w charakterze specjalisty. Jeśli jesteś dokładny, szybko się uczysz i chcesz się rozwijać w firmie, która stawia na dobrą atmosferę, przeczytaj uważnie nasze ogłoszenie.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie  dokumentacji kadrowej pracowników w szczególności: dokumenty związane z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, umowy cywilno – prawne  oraz administrowanie tą dokumentacją w celu zapewnienia zgodności procesu  z wymogami prawa
  • przygotowywanie rozwiązań w przypadku spraw złożonych
  • realizowanie procesów płacowych tj. naliczanie wynagrodzeń, świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa, rozliczanie umów cywilno-prawnych w celu zapewnienia ich terminowości i zgodności z przepisami prawa
  • sporządzanie deklaracji do instytucji zewnętrznych: ZUS, US, PFRON w celu zapewnienia prawidłowego procesu kadrowo-płacowego
  • przygotowywanie raportów i danych kadrowo-płacowych dla klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • wdrażanie i nadzór nad nowymi pracownikami
  • wykonywanie na polecenie przełożonych innych zadań pozostających w kompetencjach działu

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe: średnie, mile widziane wyższe
  • znajomość MS Office, zwłaszcza tabele przestawne i funkcje średniozaawansowane w Excelu
  • umiejętność obsługi przeglądarek internetowych
  • znajomość programu Płatnik/system kadrowo-płacowy
  • znajomość Teta HR

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w dużej firmie
  • miłą atmosferę
  • ciekawe benefity
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres mnienartowicz@aaeuro.com