Serwisant na Polskę Zachodnią

Dla naszego klienta, znanej na rynku firmy z zakresu przetwórstwa żywności szukamy obecnie kandydatów do pracy w charakterze serwisanta. Jeśli lubisz pracę w ruchu, jesteś energiczny i chcesz pracować w solidnej firmie z siedzibą w województwie mazowieckim, przeczytaj uważnie nasze ogłoszenie.

SERWISANT na Polskę Zachodnią

Zakres obowiązków:

  • wizyty u klientów
  • wizyty serwisowe
  • preventing maintenance
  • instalacje

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • znajomość przepisów prawa podatkowego
  • znajomość ustawy o Rachunkowości
  • znajomość Ustawy o VAT
  • umiejętność analitycznego myślenia i dobrej organizacji pracy swojej i podległego zespołu
  • sumienność, dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • elastyczny czas pracy: minimum 3 optymalnie 4 dni w trasie (z noclegami), 5 dzień pracy w tygodniu = home office
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
  • benefity pozapłacowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego  i samorealizacji

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres mnienartowic@aaeuro.com