Przedstawiciel handlowy na Polskę Południową

Dla naszego klienta, znanej na rynku firmy z zakresu przetwórstwa żywności szukamy obecnie kandydatów do pracy w charakterze przedstawiciela handlowego. Jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny i chcesz mieć wolne weekendy i pracę w solidnej mazowieckiej firmie, przeczytaj uważnie nasze ogłoszenie.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY na Polskę Południową

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów i rozwiązań dla nowych klientów
  • rozwijanie obecnego rynku klientów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (inżynier lub magister)
  • mile widziana znajomość rynku konwerterów opakowań elastycznych
  • dobra znajomość biznesowego języka angielskiego
  • gotowość do intensywnego podróżowania po regionie CEE
  • preferowane doświadczenie handlowe B2B w materiałach eksploatacyjnych (tusze, powłoki, podłoża)

Oferujemy:

  •  pracę w dużej firmie produkcyjnej
  •  umowę o pracę
  •   elastyczny czas pracy: 3-4 dni w trasie (z noclegami), 1 dzień home office
  •   liczne benefity i działania employer branding

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV: mnienartowicz@aaeuro.com