Operator maszyn poligraficznych

AA Euro Group jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka, finanse oraz IT. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 r. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rumunii i Chorwacji.

Dla naszego Klienta, łódzkiej firmy proponującej nowatorskie rozwiązania w zakresie opakowań i kosmetyków, szukamy kandydatów do pracy na produkcji.

Ważna jest dla Ciebie praca z dużymi możliwościami awansu i stabilne zatrudnianie?

wyślij nam swoje CV

Opis stanowiska:
  • realizacja procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami i planem produkcji
  • przezbrajanie maszyn
  • ustawianie i utrzymywanie na ustalonym poziomie parametrów produkcyjnych
  • ciągła kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • uczestniczenie w usuwaniu awarii maszyn

Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie 2-3 lata w obszarze poligrafii (druk offsetowy, fleksografia)
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność obsługi maszyn poligraficznych
  • zaangażowanie, sumienność, rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i nastawionej na rozwój
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karta Multisport)

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV.