Montażysta/Ślusarz

Dla naszego klienta, bydgoskiej firmy wyspecjalizowanej w projektach przemysłowych, szukamy obecnie montera konstrukcji stalowych. Jeśli lubisz podróżować po kraju i chcesz mieć gwarancję zatrudnienia, zapoznaj się z naszym ogłoszeniem

Opis stanowiska:

  • produkcja konstrukcji stalowych
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe, minimum zawodowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • praktyczna umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych (szlifierka, wiertarka, suwmiarka itp.)
  • mile widziana umiejętność spawania (sczepiania) metodą MAG
  • mile widziane uprawnienia i/lub doświadczenie jako ślusarz

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV – mnienartowicz@aaeuro.com