Chemik ds. rozwoju produktu

Dla naszego klienta, znanej na rynku firmy z branży kosmetycznej i środków czystości, szukamy obecnie utalentowanych kandydatów do pracy w charakterze chemika ds. rozwoju produktu. Jeśli jesteś entuzjastą swojego zawodu, dbasz o to by pracę wykonywać starannie i chcesz się szkolić i rozwijać w dużej, międzynarodowej firmie produkcyjnej, przeczytaj uważnie nasze ogłoszenie.

CHEMIK DS. ROZWOJU PRODUKTU

Opis stanowiska:

  • tworzenie receptur
  • opracowywanie oraz wdrażanie rozwiązań technologicznych w obszarze produktów kosmetycznych z uwzględnieniem trendów marketingowych branży kosmetycznej oraz oczekiwań klientów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu chemicznym, kosmetologicznym lub farmaceutycznym
  • 2 letnie doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym z branży chemicznej lub kosmetycznej, w działach badawczo – rozwojowych
  • doświadczenie w samodzielnej pracy nad nowymi recepturami produktów kosmetycznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • wysokie zdolności analityczne
  • kreatywność i innowacyjność
  • inicjatywa w działaniu
  • umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • pracę w młodym, sympatycznym, dynamicznym zespole
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach i realne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych

Jeśli spełniasz opisane wymagania i chciałbyś się spełnić na takim stanowisku, wyślij już dziś swoje CV.